Kolay Kullanım


Anlaşılabilir Ve Uygulanabilir Kolay Kullanım


Bir yazılımın kusursuz ve hatasız çalışmasının yanında çok önemli bir nokta daha vardır o da yazılımın kullanımının kolay olmasıdır. Kullanılamayan bir yazılım hiçbir şey ifade etmez.

e-KLM 3 yıllık geliştirme ve deneme aşamasından sonra ortaya çıkmış bir yazılımdır. e-KLM'i hazırlarken mevzuata uyumuyla beraber en çok üzerinde durulan konu KULLANIM KOLAYLIĞI olmuştur.

Bir belgenin oluşumundan tamamlanmasına kadar geçen sürede fare ile SADECE 13 TIKLAMA yapılması e-KLM'in işleri ne kadar kolaylaştırdığının bir göstergesidir.

Windows masaüstü görünümüne sahip olması sayesinde e-KLM, kullanıcılara aşına oldukları bir platform üzerinde bir hizmet sunmaktadır.

Kullanıcıların alışkanlıkları haline gelen sağ tıklama, sürükleme-bırakma gibi fonksiyonlar e-KLM'de mevcuttur. Kolay kullanım için masaüstüne çeşitli kısayollar eklenmiştir. Ayrıca masaüstünde yer alan "Görevler" penceresinde sistemde kullanıcıyı ilgilendiren bildirimler ve uyarılar gösterilmektedir.

Belgelerde oluşan her bir değişiklik "Belge" Hareketleri" simgesi üzerinde kırmızı olarak görülür. Belgelerde yapılan değişiklikler ya da belgenin kullanıcı değiştirmesi, imzalanması ve onaylanması da kolayca takip edilebilir.

Duyurular için ayrılan özel bölüm sayesinde kullanıcılara, birimlere, görevlere ya da tüm kuruma duyuru yapılabilir.

e-Klm Güvenli İmzalamaya Geçin