Yazılım


Arka Planda Çalışan Güçlü Ve Güvenilir Yazılım


Başarılı bir EBYS dönüşümü için sadece yazılım yeterli değildir.


Yazılımın yanında tecrübe ve bilgi birikimi gerektirir. Çünkü bilgiyi yönetmek tecrübe gerektirir.


e-KLM konusunun uzmanı ve 20 yıllık alan uzmanlığı olan bir ekip ile çalışmaktadır.


e-KLM mevzuata uygun, TSE- 13298 ve revizyon olarak yayınlanan T1 kalite belgesine sahip, kullanıcı dostu arayüzü, güvenliği üst düzey ve Resmi yazışma kurallarına uymama olasılığını ortadan kaldıran, sorunlara çözüm sunan bir uygulamadır.


e-KLM sadece belge hazırlama ve imzalama değil, doküman ve form yönetiminin yanında arşiv kısmını da içinde barındırmaktadır. Hazırlanan formlara eklenen özel alanlar ile formların bir kısmı otomatik olarak dolmakta, bir kısmı ise kullanıcılar tarafından doldurularak önceden belirlenmiş iş akışında devam eder.


Arşiv kısmı sadece belgeleri tasnif etmekle kalmaz, belgenin imhasına kadar olan süreci destekler. Tüm ayıklama ve imha bilgilerini içinde barındıran e-KLM ile imha süreciniz sadece saniyeler sürecektir.


e-KLM karmaşık sistemler yerine basit çözümlerle sonuca kısa ve hızlı bir şekilde ulaşmayı sağlayacaktır.


Belge yönetiminin yanında size özel çözümler e-KLM ile her zaman yanınızda olur.


e-KLM yeni ve farklı sistemler öğrenme zorunluluğu getirmeksizin kullanıcılara, tüm yazışma ve arşiv işlerini alışageldikleri arayüzlere benzer bir ortamda kolaylıkla sonuçlandırma imkanı sağlamaktadır.


Üstün güvenlik seviyesiyle bilgileriniz daima güvende olacaktır. Otomatik yedekleme sistemi ile her duruma hazırlıklı bir yazılım güvende hissetmenizi sağlar.


Yazılım, Postgresql veri tabanını kullanmaktadır. Ücretsiz bir veri tabanı kullanılmasıyla diğer veritabanlarına verilen binlerce dolardan tasarruf edilmiş olur. Ayrıca veritabanının açık kaynak kodlu olması nedeniyle çok daha güvenlidir ve kolay müdahale edilebilir bir yapıdadır.

e-KLM EBYS yazılımı hazırlanırken Java programlama dili kullanılmıştır. Java'nın güçlü, dinamik ve güvenilir yapısı sayesinde EBYS'niz ile güvende olacaksınız.


e-KLM'in serverda çalışması için yüzlerce dolarlık işletim sistemlerine gerek yoktur. Yazılım Linux üzerinden çalışmaktadır. Linux kullanılması hem açık kaynak koduna sahip olması nedeniyle hem de gizli, kapalı alanları olmaması sebebiyle çok güvenli ve hızlıdır. Yazılımın çalışması için pahalı server ekipmanlarına gerek duyulmamaktadır. e-KLM modüler ve dinamik yapısı ile düşük RAM ve işlemci kullanımıyla çalışabilmektedir.


Pencerelerde yer alan yardım menüleriyle kullanıcılar kendi sorunları kendileri çözebilecek seviyeye çok hızlı bir şekilde erişebilirler. Programa eklenen gelişmiş ayar menüleri sayesinde gerekli ayarlamalar kurumlar tarafından yapılabilmektedir. Bu sayede her bir değişiklik için beklemeye gerek kalmaz.

e-Klm Güvenli İmzalamaya Geçin